Tomas

Konsultacija 5.00

Nottingham Trent University / Law

Sveiki, mano vardas Tomas ir aš esu vienas iš Nottingham Trent University mentorių. Šiuo metu esu  trečio kurso teisės studentas.  Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie gyvenimą ir studijas Notingeme arba kaip susirasti darbą Didžiojoje Britanijoje, susisiekite su manimi ir aš mielai atsakysiu į kilusius klausimus.

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Būdamas 16 metų persikrausčiau į Didžiąją Britaniją ir Londone įgyjau vidurinį išsilavinimą. Po trijų metų, praleistų Londone, nusprendžiau, kad noriu persikraustyti į ramesnį miestą – Notingamas pasirodė tinkamiausias dėl unikalios vietovės. Jis yra Didžiosios Britanijos centre, todėl pasiekti didžiuosius miestus, tokius kaip Londonas, Birmingemas, Mančesteris ar Liverpulis, yra labai lengva.
Notingamas yra fantastiškas miestas, ypač žymus dėl unikalaus naktinio gyvenimo. Taip pat čia yra daug įvairių darbų studentams, o tai reiškia, jog nebijantys darbo žmonės niekada nepritrūks pinigų.

Nottingham Trent universitetas yra nuostabus dėl to, jog koncentruojasi ne tik į akademines žinias, kurios įgyjamos skirtingo laipsnio studijose; čia taip pat svarbi praktika. Universitetas suteikia galimybę įgyti vertingų įgūdžių bei pagerinti karjeros perspektyvas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.