Šarūnė

Konsultacija 5.00

UNIVERSITÉ DE SOPHIA ANTIPOLIS (ISEM)/ECONOMICS & MANAGEMENT

Sveiki, baigusi mokyklą išvykau patobulinti prancūzų kalbos su programa au-pair ir po metų įstojau i Nicos universitetą ekonomikos specialybę.
Pirmi metai buvo tikrai nelengvi bandant perprasti Prancūzijos švietimo sistemą ir jos biurokratiją. Šiais metais baigiau bakalauro studijas, tad perėjusi visą sistemą, galiu padėti tau susigaudyti kaip įstoti ir kaip studijuoti Nicoje.
Taip pat šį rudenį prasidės mano magistro studijos Montpellier mieste, tad jei turi klausimų kaip vyksta stojimai į magistrą, drąsiai klausk.

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Pabaigus dvyliktą klasę nusprendžiau, kad noriu studijuoti savo svajonių šalyje Prancūzijoje. Rinkausi tarp Paryžiaus, Liono ir Nicos, galiausiai pasirinkau Nicą.
Studijų programa likau patenkinta, kaip ir visur turėjau įdomių ir ne tokiu įdomių paskaitų. Geriausia įspūdį paliko universiteto sporto ir kultūros programa, kuri yra prieinama visiems studentams. Tad nuobodžias paskaitas kompensavau nemokamais spektakliais.
Taip pat universitetas siūlo studentams dirbti universiteto miestelyje, o praktikos departamentas padės jums nenuobodžiauti vasarą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.