Monika

Konsultacija 5.00

Sveiki, esu vardu Monika. Studijuoju Fashion design programą VIA university college esančiame Herninge. Laisvu laiku metu mokausi danų kalbos, dirbu ir savanoriauju. Jei kils klausimų apie stojimus arba gyvenimą Danijoje – kreipkis, mielai padėsiu!:)

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Nuo mažų dienų žinojau, jog noriu studijuoti madą, tačiau rimtai tam pradėjau ruoštis būdama 8-oje klasėje. Visad svarsčiau dėl anglų kalbos ar menų sryties studijų, tačiau tvirtai apsisprendžiau, kai parodoje sužinojau apie studijų galimybes užsienyje ir suderinamumą dviejų man patinkančių dalykų. Taip atradau VIA universitetą.

Stojant į menų srytis, dažniausiai prašoma atsiųsti savo darbų portofolio, atlikti jų prašomas uždutis, bei aprašyti trumpą motyvaciją stodijuoti būtent tame universtitete. Tai buvo man kaip skatinimas siekti daugiau ir paruošti geresnę stojimų anketą. Pradėjau nuo drabučių dizaino paruošiamųjų kursų, sekančiais metáis mokiausi siūti, o veliau dirbti grafinėmis programomis.

Kai sužinojau, jog įstojau į VIA, buvau labai išsigandusi. Nors ir norėjau to jau ilgą laiką, nebuvau pasiruošusi palikti namus, šeimą ir draugus. Tačiau šiandien savo sprendimu visiškai nesigailiu! Be galo mėgstu savo studijų programą ir gyvenimą čia.

VIA universitetas Herninge yra drabužių industrijos krypties, todėl studijų čia yra įvairių. Visos jos susijusios su fashion. Pirmame semestre klasėje esame visi sumaišyti, todėl daug siuvimo ar piešimo neturėjome. Turėjome visų specialybių po truputį, nes branderis nebus “geras branderis”, jei nežinos kaip drabužiai yra pagaminami, o dizaineris nebus “geras dizaineris”, jei nemokės parduoti savo produkto. Pradžioje daug laiko skyrėme daniškų drabužių įmonių analizavimui, turėjome projektų, kai reikėjo pristatyti tikrą produktą. Tik antrame semestre visi išsiskirstėme į savo specialybes. Štai nuo tada ir pradėjome siūti, bei kurti. Kiekvienai aprangos detalei yra skiriamas projektas. Pradėjome nuo marškinėlių, vėliau studijavome sijonus ir kelnes. Projekto metu turi sukurti kolekciją, bei pasiūti vieną iš aprangos detalių. Asmeniškai man, ši sistema be galo patinka, nes projekto metu išanalizuoji viską apie tam tikrą rūbo detalę ir kaip padaryti tam tikrus pakeitimus.

Jei domiesi šia specialybe arba šiuo universitetu, tikrai rekomenduoju stoti! Na, o jei reiks kokios pagalbos- mielai padėsiu!:)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.