Miglė Julija

Konsultacija 4.00

INTERNATIONAL BUDO UNIVERSITY/BUDO

Galiu padėti pildyti universiteto stojimo dokumentus, motyvacinio laiško rašymas, padėti ir patarti kitais studijoms ir atvykimui į Japoniją reikalingais klausimais (reikalingi dokumentai, viza, japonų kalbos testai), papasakoti apie studentišką gyvenimą Japonijoje (kultūra, sveikatos draudimas, darbas studijų metu Japonijoje ir kt.)

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

 

Mane į Japoniją atvedė sportas ir susidomėjimas Azijos kultūra. Universitetą, kuriame dabar mokausi atradau taip pat sporto dėka, bet atvykusi į Japoniją ir pramokus japonų kalbą atsivėrė visų universitetų durys, tad nors dabar mokausi būtent sporto srityje, ketinu tęsti studijas biomedicinos srityje.

Iš pradžių mintis apie studijas taip toli nuo namų atrodė labai bauginančiai, bet didelis noras nugalėjo baimę. Bet šiandien esu labai patenkinta savo sprendimu ir studijų programa, kurią studijuoju. Mokausi sporto universitete, kuriame yra 20 skirtingų sporto šakų komandos, turinčius vienus geriausių atletų visoje Japonijoje. Jie visi yra ruošiami geriausiais ateities treneriai, sporto vadybininkai, kineziterapeutai, fizioterapeutai ir t.t.

Įstoti į universitetą Japonijoje nebuvo lengva, visgi, reikėjo pildyti daug dokumentų, gauti daug pažymų, rašyti ne vieną motyvacinį laišką. Nors stojimai visuose Japonijos universitetuose yra panašūs arba vienodi, pirmą kartą visa tai atrodo labai painu. Man buvo sunku greičiausiai dėl to, kad neturėjau nieko, kas patartų, paaiškintų, informacijos internete ir universiteto puslapiuose dažniausiai nebūna daug, tad visos studijos Japonijoje atrodė viena didelė nežinia.

Galiausiai, visiškai nesigailiu savo sprendimo ir esu labai laiminga, kad esu Japonijoje. Labai noriu pasidalinti savo patirtimi su kitais ir padėti susidomėjusiems studijomis šioje šalyje atrasti savo kelią į jas.

Tad jei turi kokių klausimų, rašyk man, padarysiu viską, kad padėčiau!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.