Justina

Konsultacija 5.00

THE UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES/ARTS & INTERNATIONAL RELATIONS

Sveiki! Šiuo metu studijuoju bakalauro studijas University of New Soulth Wales Sidnėjaus universiteto miestelyje. Mano studijų kryptis yra menai ir tarptautinės studijos. Jei domina panašios studijos ar tiesiog nori išvykti studijuoti į svajonių šalimi vadinamą Australiją – nesidrovėk susisiekti!

Užduoti vieną klausimą nemokamai
Išvalyti

Studento aprašymas

Kitomis pasaulio šalimis pradėjau domėtis jau nuo vaikystės, todėl visada svajojau pagyventi ir pasimokyti kažkur toliau nei Lietuvoje. Būdama šešiolikos išvažiavau į Norvegiją ir po vidurinės mokyklos baigimo įstojau į UNSW. Su stojimo procesu man padėjo Norvegijoje esančios kelionių agentūros, tačiau dabar visą informaciją ir procesą žinau pati, todėl galėčiau padėti ir patarti pildant reikalingus dokumentus.

Australijoje universitetu pasirinkimas yra didelis, tačiau studijų kainos gali pasirodyti labai didelės. Mano nuomone, studijos Australijoje su kaupu atsiperka, nes per dvejus metus dar nė karto nesigailėjau savo sprendimu išvykti į Sidnėjų. Studijos universitete yra įdomios, o dėstytojai supratingi bei pasiruošę visada padėti. Universitetas taip pat siūlo apgyvendinimą su maitinimu už papildoma kaina.

Studijos Australijoje gali skambėti labai gąsdinančiai, bet visos baimės išsisklaido atvykus į šalį. Sidnėjus yra pilnas studentu iš viso pasaulio, dėl to kultūrų įvairovė yra begalinė. Universitete susirasti bendraminčių nėra sunku, nes yra vykdomi pažintiniai vakarai bei kitokios veiklos padedančios visiems adaptuotis prie naujos aplinkos. Mano nuomone, Australija yra šalis kurioje visi nori pasilikti net ir po studijų!

Jeigu turi klausimų ar tiesiog nori sužinoti daugiau informacijos apie studijas Australijoje susisiek su manimi ir pasistengsiu padėti!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.