Julius

Konsultacija 5.00

FLORIDA INSTITUTE OF TECHNOLOGY/MARKETING

Motyvacinio rašymas, klausimai dėl egzaminų kuriuos reikia išsilaikyti prieš išvažiuojant : SAT, TOEFL, IELTS. Visi klausimai susiję su sporto stipendijomis, ką, kaip ir kada rašyti treneriui. Dokumentų tvarkymas, vizos klausimai. Patarimai, kurį universitetą rinktis, kokią programą.

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Sveiki, esu antrakursis studentas Florida Institute of Technology universitete. Ameriką manęs niekada labai stipriai netraukė, o gal aš tiesiog net negalėjau apie ją pagalvoti, nežinau. Kaip bebūtų, dabar gyvenu ir mokausi ten. Įvyko tai prieš du metus, prieš man baigiant 12 klasių. Nuo 13 metų užsiimu akademiniu irklavimu, kuris ir buvo mano raktas į Jungtines Amerikos valstijas. Nuo 2014 metų priklausau Lietuvos rinktinei ir gyniau jos vardą Pasaulio ir Europos čempionatuose. Sudalyvavęs 2016 metų Pasaulio irklavimo čempionate ir užėmęs 10 vietą gavau elektroninį laišką iš savo universiteto vyriausio irklavimo trenerio. Jis tuomet sakė, kad jam patinka mano sudėjimas, rezultatai ir technika ir jis norėtų mane matyti savo universiteto komandoje, taip pat pasakė, kad siūlo man visiškai nemokamą mokslą, gyvenimą ir maitinimą. Taip, aš kaip ir jūs nebūčiau galėjęs atsisakyti tokio pasiūlymo.

Susitvarkęs reikalus su treneriu, pradėjau eiti pragaro kelius tvarkydamas visus popierius ir bandydamas išlaikyti anglų kalbos egzaminus. Buvau sportininkas, žinot kaip ten jiems būna su anglų kalba.. Bet buvau pasiruošęs pasistengti, taigi pradėjau mokytis anglų savarankiškai, tuo pačiu metu lankiau kursus, kurie mane ruošė SAT ir TOEFL egzaminams. Ir taip laikui bėgant po truputį viska susitvarkiau, tada gavęs reikiamus dokumentus iš universiteto padaviau prašymą dėl vizos, ir ją gavau. Negaliu pasakyti, kad buvo viskas labai sunku, tiesiog visko labai labai daug, ir tai labai painioja ir vargina, bet patikėkit manim, Amerika tikrai nėra nepasiekiama.

Taigi, klauskit visko kas tik neduoda ramybės, esu įsitikinęs, kad rasim kaip išspręsti !

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.