Deivydas

Konsultacija 5.00

NORTHUMBRIA UNIVERSITY/ELECTRICAL ENGINEERING & ELECTRONICS

Sveikas! Niekaip negali apsispręsti ką rinktis ateityje ? Turi daugiau klausimų negu atsakymų? Nesijaudink, labai gerai žinau kaip jautiesi, kadangi pats šį etapą praėjau labai nesenai. Gali drąsiai kreiptis būtinai padėsiu, patarsiu ir nukreipsiu tave palankiausia linkme. Šiais metais pradėjau studijuoti viename iš Didžiosios Britanijos universitetų ir žinau, kad su kitų žmonių patirtimi ir pagalba žymiai lengviau ir greičiau įstoti į norimą universitetą. Taigi nesidrovėk ir klausk!

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Visu pirma, mąstyti apie studijas užsienyje pradėjau jau dešimtoje klasėje, kai vis stiprėjo noras, atrasti naujas šalis ir kultūras, sutikti naujų žmonių, kuriuos drąsiai galėčiau vadinti draugais iki gyvenimo galo! Sprendimas studijuoti užsienyje, tai turbūt vienas iš drąsiausių ir geriausių mano gyvenime priimtų sprendimų. Sutikau labai daug įvairių naujų žmonių, išgirdau įvairiausių gyvenimo istorijų. Stipriai pasikeitė ir mano paties požiūris į pasaulį. Supratau, kad žinių semtis reikia ne iš knygų, o iš žmonių. Čia praleistą laiką geriausiai apibūdintų žodis – nuotykis. Linksmas faktas tas, kad niekada nebūčiau pagalvojęs, kad studijuosiu Didžiojoje Britanijoje, nes kaip šalis ji manęs išvis nedomino ir netraukė, bet atsitiko visiškai priešingai ir dabar apie šią šalį mąstau visiškai kitaip!

Rinkdamasis universitetą kuriame studijuosiu labiausiai atsižvelgiau į studijų kokybę ir į pragyvenimo išlaidas (būsto kainas, transportą, darbo galimybes). Newcastle atrodė kaip geriausias pasirinkimas. Būsto ir transporto kainos du kartus mažesnės negu didžiuosiuose UK miestuose. Taip pat nemažai ir darbo pasiūlymų, nes labai daug restoranų, barų, greito maisto užkandinių. Miestas kuriame gyvenu užima pirmą vietą pagal naktinį gyvenimą UK, taigi nusiteikite linksmai, studijų metu nebus laiko liūdėti! Centre yra daugiau nei 200 barų ir dešimtys naktinių klubų. Teks įprasti, kad savaitgaliais miestas be galo gyvas. Pilna renginių, užsiėmimų, pagrindinės gatvės pilnos turistų, sunku net praeiti! Taip pat beveik kiekvienais metais Newcastle išrenkamas geriausiu studentu miestu visoje Didžiojoje Britanijoje.

Northumbria Universitete mokosi 23000 studentai, dauguma jų britai, tačiau yra daug atvažiavusių ir iš kitų šalių. Universitetas gali pasiūlyti moderniausias patalpas studijuoti ir užtikrinti labai gerą studijų kokybę. Jei esi aktyvus ar tiesiog nori susipažinti su naujais žmonėmis galėsi prisijungti prie daugiau nei 100 įvairių draugijų ir begale sporto programų. Pagal populiarumo reitingus universitetas užima 6 vietą visoje šalyje. Northumbria siūlo net 200 bakalauro studijų programų! Esu tikras, kad atrasi sau labiausiai patinkančia ! Turbūt geriausias dalykas apie universitetą yra tas, kad University Campus, kurį sudaro net 37 pastatų yra įsikūręs pačiame miesto centre! Dėstytojai be galo malonūs ir nusiteikę padėti, labai aktyviai bendraujantys, todėl greitai tapsite su jais geriausiais draugais.

Pradžia visada sunkiausia, bet vos tik pasiryžti judėti pirmyn, kiekvienu žingsniu žengi vis greičiau ir arčiau sėkmės link. Svarbiausia žengti tą pirmą žingsnį!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.