Beata

Konsultacija 5.00

UNIVERSITY OF BARSELONA/MEDIA AND CULTURAL INDUSTRIES

Sveiki. Mano vardas Beata ir esu Barselonos universiteto studentė. Esu antrakursė bakalauro komunikacijos ir kultūrinių industrijų programoje, filologijos fakultete. Stojant į Ispaniją teko paplušėti ieškant informacijos apie dokumentus ir pati stojimo procesą, viską atlikau pati todėl šią sistemą išmanau tikrai gerai. Galiu pagelbėti nuo informacijos apie įvairias studijų programas, pagalbos viso stojimo proceso metu iki universiteto gyvenimo smulkmenų, kasdienybės Ispanijoje, būsto ir darbo paieškos. Nesidrovėk ir klausk, pasistengsiu pagelbėti!

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Paskutiniais studijų metais niekaip negalėjau apsispręsti dėl to, ką norėčiau studijuoti ir šalies kur norėčiau studijuoti, tačiau buvau tikrai kad noriu studijuoti šalyje kuri turi turtingą kultūrinį paveldą ir nėra viena iš įprastinių pasirinkimų norintiems mokytis užsienio universitete. Pirmą kartą apsilankiusi Barselonoje, kaip ir daugelis čia pasisvečiavusių, pamilau šį miestą ir pradėjau ieškoti daugiau informacijos apie studijas čia. Pasirinkusi metus po mokyklos baigimo mokytis ispanų kalbos, įstojau į Barselonos universitetą ir džiaugiuosi savo pasirinkimu kiekviena diena.

Ispanijos universitetuose studentas turi būti pasiruošęs nemažai paplušėti studijuojant, bet tai atsiperka studijų eigoje įgyjant plataus spektro žinias, mokantis dinamiškoje aplinkoje, kur profesorius ir studentas vienas kitą pažįsta ir bendrauja, atliekant apmokamas praktikas pasaulinio masto korporacijose, o ir laiko planavimo įgūdžiai, kuriuos neabejotinai įgysi besimokant, pravers ir po studijų. O ispanų kalba, kurią turėsi puikią galimybę išmokti, tau duos daugiau galimybių siekiant aukštumų karjeroje ir keliaujant net po 20 pasaulio šalių ir laisvai bendraujant net su 410 milijonų žmonių.

Jeigu nori sužinoti daugiau apie galimybės studijuoti Ispanijoje, gyvenimą čia nuo A iki Z, turi daugiau klausimų, susisiek su manimi ir pabandysiu padėti viskuo kuo galiu. 🙂

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.