Akvilė

Konsultacija 6.00

UNIVERSIDAD A DISTANCIA DE MADRID/HUMAN RESOURCE MANAGEMENT

Labas! Esu Akvilė, baigiau Žmogiskųjų išteklių magistro studijas Centro de Estudios Financieros studijų centre, priklausančiame Universidad a Distancia de Madrid. Taip pat 1 metus dirbau šio universiteto administracijoje, kur buvau atsakinga už bakalauro studentų stojimo tvarką. Tad galiu papasakoti tiek apie magistro studijas iš savo asmeninės patirties (stojimas, studijų pradžia, paskaitos, egzaminai, magistrinis darbas, dėstytojai, kursiokai ir kodėl verta), tiek apie stojimą į bakalauro studijas Universidad a Distancia de Madrid (Madrido on-line universitetas) ir skirtingas studijų programas, kadangi esu prikaupusi daug žinių apie Ispanijos edukacinę sistemą. Rašyk ir klausk!

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Dar studijuodama Lietuvoje bakalauro studijas, išvykau su Erasmus+ programa mainams i Madridą (Universidad Antonio de Nebrija). Pamilau šį miestą, kalbą, kulturą, be galo draugiškus žmones ir nusprendžiau, kad pabaigusi bakalaurą, vyksiu į Madridą studijuoti žmogiškųjų išteklių magsitro studijas (jos trunka tik 1 metus). Išsirinkau privatų studijų centrą (Centro de Estudios Financieros), priklausantį Universidad a Distancia de Madrid universitetui. Vieninteliai reikalavimai stojant buvo mokėti ispanų kalbą ir turėti bakalauro diplomą, leidžiantį studijuoti II pakopos studijas Europos Sąjungos šalyse. Taip pat paprastai studentai kviečiami atvykti į motyvacinį pokalbį su studijų programos vadovu. Nesant galimybei atvykti – programos vadovas susisiekia telefonu.

Jei moki ispanų kalbą, gebi planuoti savo laiką (šiuo atveju nepavyks „paskutinės nakties prieš egzaminą“ triukas, kadangi užduotis reikia atlikti viso semestro metu), nori dinamiškų studijų, suteikianųių galimybę atlikti rašto darbus, projektus ir baigiamąjį magistrinį darbą grupėje, pasisemti žinių is tarptautinių bendrovių lyderių patirties bei vėliau turėti galimybę atlikti gerai apmokamas praktikas Madride – rekomenduoju!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.