Airidas

Konsultacija 5.00

PARIS SORBONNE-UNIVERSITE/PHILOSOPHY

Sveiki! Ruošiantis studijuoti Prancūzijoje kyla nepaprastai daug klausimų, kas neretai susiję su sudėtinga stojimų bei biurokratijos sistema šalyje. Tačiau išsigąsti neverta — studijos Prancūzijoje kokybiškos, visapusiškai ugdančios bei nemokamos, o aš esu pasiruošęs atsakyti į visus klausimus susijusius su stojimu, studijų programomis, stipendijų skyrimo tvarka, būsto paieškomis, telefono bei banko sąskaitos atsidarymu ir kt.

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Į filosofijos studijų programą Paryžiaus Sorbonos universitete įstojau 2016 m. ir šiuo metu esu trečio ir paskutinio bakalauro studijų kurso studentas.

Apie studijas Prancūzijoje pradėjau galvoti dvyliktoje klasėje, nes žinojau, kad studijos ten esančiuose universitetuose yra kokybiškos bei nemokamos, taip pat, visuomet žavėjo prancūziška kultūra bei gyvenimas Paryžiuje. Pildydamas stojimo dokumentus, netikėjau, kad būsiu priimtas į prestižinį Sorbonos universitetą, dalinai dėl to, nes buvau prisiklausęs įvairių gandų, kad į šį universitetą patekti ypatingai sunku, ar net neįmanoma. Visgi, praėjęs netipišką stojimų procesą savo patirtimi paneigiau šį stereotipą. Į Prancūzijos universitetus įstoti įmanoma ir verta!

Visgi, atvykimas ir įsikūrimas Prancūzijoje nėra patys lengviausi dalykai: pildant stojimo ar stipendijos dokumentus, ieškant būsto ar atsidarant banko sąskaitą reikia suprasti lietuviams neįprastą biurokratinę sistemą, rašant elektroninius laiškus, formaliai bendraujant  ir norint sulaukti atsakymo reikia išmanyti prancūzišką etiketą. Tačiau to neverta išsigąsti! Praėjus pirmuosius sunkumus viskas nusistovi į savo vietas, o aš esu pasiruošęs atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Tad nesidrovėk ir rinkis Prancūziją kaip savo studijų šalį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.