Ainė

Konsultacija 5.00

AUSTRALIAN PROFESSIONAL SKILLS INSTITUTE/COMMERCIAL COOKERY

Labas! Esu kulinarijos studijų programos studentė Australijoje. Jei Tavo aistra – maisto gaminimas, o svajonių šalis – Australija, mielai atsakysiu į visus iškilusius klausimus apie studijas ir pačią šalį bei padrąsinsiu įgyvendinti savo svajones!

Papildoma informacija: Galiu pakonsultuoti ir apie kitas studijų kryptis bei kitus Australijos miestus.

Užduoti vieną klausimą nemokamai

Studento aprašymas

Nuo mažų dienų mylimiausias hobis buvo maisto gaminimas. Tačiau nuvijus savo svajonę į šalį, baigiau finansų magistro studijas Lietuvoje ir dirbau banke.

Būdama 26 metų supratau, jog kada jei ne dabar, reikia daryti, kas labiausiai prie širdies. Įstojus į koledžą ir gavus studento vizą, susikroviau lagaminą ir išvykau į Perth’ą, Vakarų Australiją.

Nors studijos Australijoje yra gan brangios, ypač kulinarijos, tačiau susiradus darbą, užtenka pinigėlių ne tik susimokėti už studijas ir pragyvenimą, bet ir pasitaupyti kelionėms. O juk keliauti ir pažinti šią šalį su tokia išskirtine fauna ir flora tikrai norisi! Skraidančios papūgos, lakstančios kengūros ir delfinai, plaukiojantys upėje vidury miesto centro, priverčia plačiai šypsotis ir suprasti, jog atvykimas studijuoti į Australiją buvo pats geriausias sprendimas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai, kurie jau bendravo su mentoriumi.