Kaip veikia

Tituliniame puslapyje galima matyti studijų mentorius iš įvairių šalių ir universitetų. Šalia kiekvieno studento yra nurodyta kokią šalį jis atstovauja ir kiek kainuoja jo konsultacija. Studentai patys nustato konsultacijos kainą arba konsultuoja nemokamai.

Neverta taupyti savo ateities sąskaita net ir mokamoms konsultacijoms jei, pvz., svajoji studijuoti JAV universitete, bet konsultacija yra mokama. Savarankiška informacijos paieška atims daug laiko ir niekas negarantuos, kad informacija objektyvi. Už savo konsultacijas kiekvienas mentorius neša atsakomybę.

Dešinėje tinklalapio pusėje esantis filtras palengvis norimų studijų paiešką. Studijas galima rinktis pagal universitetų tipus, studijų kryptis, studijų programas, šalis ir netgi bendravimo kalbas.

Žingsnis-po-žingsnio instrukcija
  1. Paspaudus ant pasirinkto mentoriaus, patenkama į studento profilį.
  2. Atradus pageidaujamą studentą, galima pridėti į pageidavimų sąrašą.
  3. Pageidavimų sąraše programa suskaičiuoja sumą, kiek moksleiviui kainuos konsultacijos.
  4. Užsakymas nukeliauja į dešinėje tinklalapio pusėje esantį  krepšelį, tad norint pasinaudoti jo turiniu reikia užsiregistruoti platformoje.
  5. Užsiregistravus pasirenkama forma, kaip norima atsiskaityti.
  6. Po apmokėjimo pasirinkti mentoriai susisieks el.paštu – jau galima derinti konsultacijos laiką ir būdą.
  7. Po konsultacijos moksleivis patvirtina, kad patenkintas konsultacija. Tuomet sistema perveda lėšas studentams. Jeigu moksleivis nėra patenkintas, tuomet platformos administratorius vertina situacija ir grąžina lėšas moksleiviui.
0

Įveskite raktinį žodį pagal kurį atrinksime tinkamiausius rezultatus